Products catalog

The PATON family

Paton Eugene Oskarovich

Paton Eugene Oskarovich

ВІД БАТЬКА Я УСПАДКУВАВ:
  • Любов до незалежності
  • Гордість, несумісну із запобігливістю перед начальством. Тому я завжди соромився просити за себе.
  • Слабо розвинена товариськість, внаслідок чого я мало обертався в товаристві і мав невелике коло знайомих.
  • Сильно розвинений практицизм. У будь-якій роботі мене завжди насамперед цікавить її мета і практична цілеспрямованість.
  • Поспіх у роботі.
  • Вимогливість до підлеглих і до себе теж.
  • Наполегливість у здійсненні наміченої (накресленої, визначеної) мети.
НАВЧАННЯ
Електрозварювання
Наука йде у виробництво
Праця на все життя
Борис Євгенович Патон
(1918-2020)

Патон Борис Євгенович

Український науковець у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів, доктор технічних наук (1952); Президент НАН України (1962—2020), двічі Герой Соціалістичної Праці, перший нагороджений відзнакою «Герой України».

Директор Інституту електрозварювання імені Євгена Патона НАН України (з 1953); генеральний директор Міжгалузевого науково-технічного комплексу «Інститут електрозварювання імені Є. О. Патона» (з 1986); президент Міжнародної асоціації академій наук (з 1993); член Ради з питань науки та науково-технічної політики при Президентові України (з березня 1996); голова Комітету з Державної премії України в галузі науки і техніки (з грудня 1996); член Державної комісії з питань реформування, розвитку Збройних сил України, інших військових формувань, озброєння та військової техніки (з березня 2003); перший заступник голови Національної ради зі сталого розвитку України (з травня 2003).
Біографія
Пам’ятайте: ми народилися не для того, щоб стояти на місці. Не давайте послаблювати в собі діяльну напругу. Цінуйте кожний свій день і годину. Ще давні мислителі зрозуміли, що саме людина, людське життя – мірило всього. Ваше власне життя – не виняток...

Б.Є. Патон