Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей
Пальники push-pull з апаратами PATON

Пальники push-pull з апаратами PATON

Опубліковано: 21.07.2022

Відтепер, промислові напівавтомати PATON ProMIG-500-15-4-400V та ProMIG-630-15-4-400V, за бажанням клієнта, можуть комплектуватися потужними пальниками Push-Pull від німецької компанії ABICOR BINZEL. Такі пальники забезпечують стабільну подачу м’якого алюмінієвого дроту малих діаметрів через довгий рукав пальника (від 5 метрів).

Потужний двигун пальника, який «тягне» дріт оснащений потенціометром для точного регулювання швидкості подачі. Також пальник має можливість зручного і оперативного регулювання тиску подаючих роликів на дріт навіть в процесі зварювання, для забезпечення оптимальної подачі, без втрат дроту через можливе тертя об ролик. Ергономічна ручка забезпечує оптимальну керованість, а спеціальний інтерфейс між ручкою і гусаком пальника робить можливим обертати гусак на 360°.

Завдяки своїй надійності, даний тип пальників служить стандартом в кораблебудуванні, виробництві контейнерів, ємностей, а також в автомобіле- та вагонобудуванні, де точна та стабільна подача дроту є абсолютною необхідністю.