Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

Зварювальний дріт

Зварювальний дріт — витратний матеріал, який використовується під час роботи зі зварювальними напівавтоматами. Для його застосування необхідне створення захисного газового середовища, тому до зони подачі дроту надходить газ. Буває також флюсовий дріт, який сам утворює цю захисну середу. Зварювальний дріт використовується під час роботи в режимах MIG/MAG, а також в якості присадкового прутка із застосуванням електродів TIG.


У напівавтомат зварювальний дріт встановлюється намотаним на котушку. По мірі роботи апарат подає витратний матеріал до зони зварювання, роблячи це самостійно — необхідно тільки задати необхідний режим зварювання. Від якості дроту багато в чому залежить кінцевий результат, якість шва і міцність з'єднання, тому до його вибору треба підійти відповідально.

Використання зварювального дроту Paton

Обміднений зварювальний дріт Paton підходить для використання в машинобудуванні, суднобудуванні та будівництві. Він може застосовуватися з будь-якими напівавтоматичними зварювальними апаратами, що мають відповідні режими роботи. Витратний матеріал від Paton створений для автоматичного і напівавтоматичного зварювання, професійних робіт і промислового використання, проте підходить і для зварювання в домашніх умовах. Таким дротом можна зварювати високолеговані і вуглецеві сталі. Через відсутність флюсу йому потрібна подача захисного газу, який запобігає окислення металу, що навлаляється.

Переваги та особливості зварювального дроту Paton

В асортименті інтернет-магазину Paton представлений ​​обміднений дріт різних діаметрів. Його характерна особливість — наявність на поверхні дроту мідного покриття. Товщина покриття становить не менше 10 мікрометрів. Це гарантує хороший контакт витратного матеріалу з деталлю, яку зварює майстер.


Діаметр обмідненого дроту для зварювання напівавтоматом може бути різним, він залежить від конкретного виробу, який потрібно зварити. У цьому каталозі представлені діаметри дроту від 0,8 до 1,2 мм з кроком 0,2 мм. Використання міді в якості компонента дроту покращує характеристики зварювального шва. Він отримує стійкість до дії високих температур і механічних ударів, а також високу міцність на розрив.


Обміднений зварювальний дріт суцільного перетину Paton має ще кілька переваг:

  • рівномірне покриття міддю, яке забезпечує рівномірність подачі витратного матеріалу навіть під час роботи на потужних зварювальних напівавтоматах;

  • під час роботи з дротом практично відсутнє розбризкування металу, що дає можливість досягти економії дроту до 40%;

  • зварний шов має високу якість, у нього рівний рельєф, відсутні напливи матеріалу, місця з поганим проваренням і т.п.;

  • технологія намотування на котушку не дає перехресного намотування або інших недоліків, які могли б зробити подачу витратного матеріалу нерівномірною.

Де купити зварювальний дріт Paton?

Ви можете купити зварювальний дріт для напівавтомата прямо на цій сторінці каталогу. Тут також можна подивитися ціни на дріт зварювальний обміднений і наявність товару в інтернет-магазині.