Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

R&D центр

Вже на початку 2000-х років завод зварювального обладнання почав створювати власні лабораторії для посилення науково-конструкторських розробок і поліпшення технологій виробництва зварювальних апаратів інверторного напрямку. З цього моменту конструкторський потенціал розширюється і зростає з кожним роком:
  • формуються нові вакансії для працевлаштування кращих випускників НТУУ «КПІ» в відділи різних напрямків;
  • на постійній основі інвестуються ресурси підприємства у створення і підтримку інфраструктури для розробки новітніх зразків обладнання.
4
лабораторії
20+
конструкторів
50+
розроблених моделей
обладнання
У конструкторсько-технологічних лабораторіях завода PATON ведеться повна розробка абсолютно всіх вузлів і джерел зварювального струму, починаючи від проектування корпусів апаратів і закінчуючи власними рішеннями електронних схем і програмного забезпечення. Розробки ведуться для наступних режимів зварювального напрямку:
  • ручні дугові зварювання (MMA);
  • аргонодугові зварювання (TIG);
  • напівавтоматичні зварювання (MIG / MAG);
  • повітряно-плазмові різання (CUT).
Лабораторії оснащені сучасним і високоякісним вимірювально-настроювальним обладнанням, за допомогою якого здійснюється точна настройка інверторних зварювальних апаратів, здатних працювати на струмі до 1200 ампер.
У лабораторії електродного цеху, крім поточного контролю якості вхідної сировини та партій готової продукції, проводяться розробки нових рецептур зварювальних матеріалів.
Абсолютно все зварювальне обладнання та супутні матеріали PATON, які виробляються і випускаються - це продукція виключно власної розробки і реалізації за допомогою виробничих потужностей в м.Києві.
Ми використовуємо сировину кращих вітчизняних виробників (Одескабель, КРОК і ін.) І електронні компоненти іноземних виробників (Vishay, NXP, Infineon, Kendeil, Toshiba, Texas Instruments і ін.).

Зварювальне обладнання PATON володіє унікальними робочими характеристиками і високою надійністю, залучаючи користувачів по всій Україні і далеко за її межами, тим самим, просуваючи бренд «Зроблено в Україні» більш, ніж в 40 країнах світу.
Продукція PATON відповідає всім необхідним вимогам і має підтверджуючи сертифікати якості, такі як УкрСЕПРО, сертифікат Євразійського відповідності, РЄ та інші.

Продукція PATON™ відповідає всім необхідним вимогам та має відповідні сертифікати.