Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей
ECO-СЕРІЯ: НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОБУТУ ТА БУДІВНИЦТВА

ECO-СЕРІЯ: НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОБУТУ ТА БУДІВНИЦТВА

Опубліковано: 18.08.2021 Переглядів: 4128

Апарати серії ЕСО - це інвертори побутового та напів-професійного призначення.

У асортименті серії передбачено апарати із номінальним струмом від 160 до 315 А, чого достатньо для робіт по дому, дачному будинку та для роботи у домашніх майстернях, а також для робіт на невеликих будівництвах.


Інвертори ECO-серії оснащені панеллю цифрового управління, що спрощує роботу з ними та не потребує особливих зусиль під час налаштування. 


Не дивлячись на простоту у користуванні, самі інвертори зовсім не прості, адже їх “серце” - це надійні схемотехнічні рішення власних розробок та комплектуючі елементи від найкращих та найвідоміших світових брендів: Infineon, Kendeil, NXP, Vishay, Texas Instruments, Toshiba.

Одними з основних переваг інверторів ECO-серії є їх компактність та, не дивлячись на невелику вагу та габарити, високий рівень функціональності.

Ці маленькі інвертори допоможуть Вам вирішити “великі” побутові та професійні проблеми - від зварювання воріт до будівництва будинку або гаражу.


Ще однією перевагою інверторів ECO-серії - є показник тривалості навантаження не менше 40%, чого вистачить для тривалої безперервної роботи. 


Всі зварювальні апарати цієї серії обладнані системою стабілізації напруги, що особливо актуально для користувачів, які працюють зі зварювальним апаратом у будинках із слабкою електромережею. Не турбуйтесь про те, що інвертор вийде з ладу, так як він буде надійно працювати навіть в умовах великих та довготривалих перепадів напруги.


Отже, якщо Вам потрібен надійний, якісний, потужний, невеликий зварювальний апарат для домашніх, побутових та професійних робіт, наші апарати серії ECO будуть найкращим рішенням!


А якщо Ви вже є щасливим користувачем інверторів нашої ЕСО-серії, залишайте Ваші відгуки та пропозиції, щоб ми могли стати для Вас ще кращими!

Теги: #поради, #патон