Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей
Блоки автономного охолодження PATON – найкращий вибір для зварювальних робіт

Блоки автономного охолодження PATON – найкращий вибір для зварювальних робіт

Опубліковано: 01.09.2022

Блоки автономного охолодження — це пристрої, які забезпечують примусове охолодження зварювальних пальників при роботі на високих струмах. За допомогою рідини, що постійно циркулює всередині, вони швидко відводять тепло від пальників, надаючи можливість довше зварювати метал без негативних наслідків для аксесуару, та підвищуючи зручність роботи для зварювальника. Найчастіше, блоки автономного охолодження застосовуються при роботі з аргонодуговими (при зварювальному струмі від 140А), напівавтоматичними (при струмах від 300А) зварювальними постами, а також для охолодження плазмотронів при повітряно-плазмовому різанні (при струмах різання від 100А).

В асортименті зварювального обладнання PATON наразі присутні 2 моделі блоків автономного охолодження власної розробки та виготовлення – PATON Cooler-7 та PATON Cooler-8S, які забезпечують циркуляцію охолоджуючої рідини з високою потужністю – подача рідини на висоту до 10 м, та продуктивністю до 6,5 л/хв. В той же час, ці блоки мають суттєві відмінності, які впливають на особливості їх використання: наявність датчика потоку, розташування роз’ємів для підключення шлангів та розташування заливної горловини.

PATON Cooler-7 – вміщує в себе до 7 літрів рідини. Заливна горловина розташована на передній панелі апарату, а роз’єми для підключення шлангів – на задній панелі, що значно підвищує зручність використання цього блоку в складі зварювальних постів, які розміщені на спеціальних візках. Також даний блок не має вбудованого датчику потоку рідини і призначений для роботи зі зварювальними установками, які обладнані таким датчиком, наприклад, промислові напівавтомати PATON ProMIG серії W.

PATON Cooler-8S – вміщує до 8 літрів охолоджуючої рідини, має верхнє розташування заливної горловини та переднє розташування роз’ємів для підключення шлангів пальника, та зварювального апарату. За рахунок вбудованого датчику потоку, який відстежує наявність потоку рідини в системі, даний блок убезпечує пальник від перегріву та псування, перериваючи процес зварювання в разі відсутності циркуляції охолоджуючої рідини. Такі відмінності роблять блок автономного охолодження PATON Cooler-8S більш універсальним, та пристосованим до роботи майже з будь-якими зварювальними установками.

Таким чином, в асортименті PATON кожен зварювальник може підібрати для себе зварювальне обладнання та аксесуари відповідно своїх робочих потреб та особливостей використання.

Товари