Каталог товарів
Покращена комплектація напівавтоматів ProMIG

Покращена комплектація напівавтоматів ProMIG

Опубліковано: 17.12.2020 Переглядів: 511

Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Е. О. Патона піклується не тільки про якість виробленого зварювального обладнання ПАТОН™, а й про те, наскільки зручними і якісними аксесуарами при роботі з обладнанням користуються зварювальники. Саме тому, купуючи будь-який напівавтомат ПАТОН™ ви отримуєте тільки високоякісні зварювальні аксесуари, виробництва німецької компанії Abicor Binzel.

Навіть з полуавтоматами ПАТОН™ ProMIG, покупець вже з коробки може відразу, без покупки додаткових аксесуарів, виконувати зварювальні роботи в 2-х режимах - напівавтоматична (MIG / MAG) і ручна дугова зварка (MMA). Для цього дані прилади комплектуються: напівавтоматичними пальниками Abicor Binzel ABIMIG 145 або ABIMIG 245 в залежності від моделі, мідними зварювальними кабелями з електродотримачем Abicor Binzel DE2200 і затискачем клеми "маса" Abicor Binzel MK300.

Таким чином, з поліпшеним комплектом поставки, а також тривалим терміном гарантії - 5 років, ви можете бути впевнені у тому, що напівавтомати ПАТОН™ ProMIG прослужать Вам протягом довгого терміну експлуатації.

Теги: #події, #патон