По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Корпоративний блог

Вибір зварювального апарату ПАТОН™: класифікація

21.02.2020

При виборі зварювального інвертора ПАТОН™ виробництва Дослідного заводу зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона, покупці часто задаються питанням про правильну розшифровку назви продукції і тим самим ускладнюється процес підбору необхідного обладнання!

Зварювальне інверторное обладнання ПАТОН™ характеризується широким асортиментом, що обумовлено постійним розвитком Заводу.

Випрямлячі інверторні

ВДі-MINI DC MMA - випрямляч дуговий інверторний, серія MINI. Найкомпактніший апарат ПАТОН™ (3,35 кг), який призначений для ручного дугового зварювання (MMA) на постійному струмі (DC). Ідеально підійде для використання у побуті (гараж, дача, приватний будинок) користувачам, яким потрібен найкомпактніший і продуктивний апарат на номінальному струмі до 150А.

ВДІ-Е DC MMA - випрямляч дуговий інверторний, серія ECO. Даний апарат створений із застосуванням двох ключових принципів: екологічність і економічність. Працює у режимі ручного дугового зварювання (MMA) на постійному струмі (DC). Підійде для проведення зварювальних робіт як у побуті, так і в напівпрофесійних цілях (виробництво і монтаж металоконструкцій, мале і середнє будівництво).

ВДІ-315Е-400V DC MMA - випрямляч дуговий інверторний, серія ECO. Призначений для ручного дугового зварювання (MMA) на постійному струмі (DC), живлячись від трифазної мережі з напругою 380-400 вольт. Вирішить більшість завдань при використанні професійними будівельними бригадами, а також у промисловому секторі. Апарат високою тривалістю навантаження (від 70%), високим робочим номінальним струмом (до 315 А), простотою налаштування режиму зварювання.

ВДІ-PRO DC MMA/TIG/MIG/MAG - випрямляч дуговИЙ інверторний, серія PROFESSIONAL - професійна версія апаратів, які призначені для ручного дугового зварювання (MMA), аргонодугового зварювання (TIG) і напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) на постійному струмі (DC). Дані апарати відрізняються широкою функціональністю, можливістю тонкого налаштування режиму зварювання, високою тривалістю навантаження і професійною комплектацією.

Аргонодугового інвертори

АДІ-200S DC MMA/TIG/MIG/MAG - аргонодуговой інвертор, серія STANDARD - призначений для ручного дугового зварювання (ММА), аргонодугового зварювання (TIG) і напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) на постійному струмі (DC) до 200 ампер. Основне призначення - TIG-зварювання виробів з нержавійки, з'єднань із легованих сталей і кольорових металів.

АДІ-PRO AC/DCTIG/MMA - аргонодуговой інвертор, серія PROFESSIONAL - призначений для зварювання постійним (DC) і змінним (AC) струмом широкого спектру матеріалів: алюмінію, алюмінієвих сплавів і мідних сплавів (режим TIG AC), деталей і матеріалів зі сталі, кольорових металів і мідних сплавів (режим TIG DC). Апарат також можна використовувати для зварювання штучними покритими електродами (режим ММА) на струмі до 200 ампер.

Напівавтомати інверторні

ПСІ-S DC MIG/MAG/MMA/TIG - напівавтомат зварювальний інверторний, серія STANDARD (однокорпусного типу виконання). Призначений для напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG), аргонодугового зварювання (TIG) у середовищі захисних газів і сумішей, а також ручного дугового зварювання (MMA) на постійному струмі (DC). Дана лінійка призначена для побутового та напівпромислового використання.

ПСІ-PRO DC MIG/MAG/MMA/TIG - напівавтомат зварювальний інверторний, серія PROFESSIONAL. Призначений для напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG), аргонодугового зварювання (TIG) у середовищі захисних газів і сумішей, а також ручного дугового зварювання (MMA) на постійному струмі (DC). Дані апарати відрізняються широкою функціональністю, можливістю тонкого налаштування режиму зварювання, високою тривалістю навантаження і професійною комплектацією. Напівавтомати PROFESSIONAL серії призначені для промислового використання, джерело можна відокремлювати від механізму подачі дроту як для зручності користування, так і у випадках дотримання техніки безпеки.

Апарати виробляються у комплектації 5-2, 15-2 або 15-4:

5-2 - кронштейн для котушки до 5 кг, 2-х роликовий механізм подачі дроту;

15-2 - кронштейн для котушки до 15 кг, 2-х роликовий механізм подачі дроту;

15-4 - кронштейн для котушки до 15 кг, 4-х роликовий механізм подачі дроту.

Мультифункціональні цифрові інвертори

МФІ-250 MultiPRO (15-4) DC MMA/TIG/MIG/MAG - мультифункціональний інвертор, серія PROFESSIONAL - призначений для промислового використання у 3-х режимах зварювання: MMA, MIG/MAG, TIG і комплектуються всіма необхідними високоякісними аксесуарами для роботи. Апарат забезпечує високий показник ТН (70%). Апарат комплектується потужним і високоякісним чотирьох роликовим механізмом подачі дроту з кронштейном для котушки до 15 кг (15-4).

Блоки подачі дроту

БПІ- Рro DC MIG/MAG - блок подачі інверторний, серія PROFESSIONAL - призначений для роботи у складі з зовнішнім зварювальним джерелом постійного струму (DC) у режимі напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG.) При цьому джерело подає силовий зварювальний струм, а блок подачі забезпечує стабільну подачу суцільного або порошкового дроту у зварювальну ванну.

Виробляються у 3-х варіантах:

5-2-250 - кронштейн для котушки до 5 кг, 2-х роликовий механізм подачі дроту, посадочне місце для зварювальних інверторів ВДІ-200 PRO і ВДІ-250 PRO.

15-4-250 - кронштейн для котушки до 15 кг, 4-х роликовий механізм подачі дроту, посадочне місце для зварювальних інверторів ВДІ-200 PRO і ВДІ-250 PRO.

15-4-315 - кронштейн для котушки до 15 кг, 4-х роликовий механізм подачі дроту, посадочне місце для зварювальних інверторів ВДІ-315 PRO і ВДІ-350 PRO

Блоки автономного охолодження

БАО-7 -блок автономного охолодження - призначений для забезпечення якісного охолодження і циркуляції охолоджуючої рідини у замкнутій системі, при роботі зі зварювальними установками. Основне призначення Блоку - охолодження пальників під час зварювальних робіт на токах, що перевищують 140 А для аргонодугового зварювання і 300 А для напівавтоматичного зварювання, а також при використанні установок для повітряно-плазмового різання. Бак блоку розрахований на 7 літрів охолоджуючої рідини.

Якщо зварювальне обладнання ПАТОН™ живиться від потужної трифазної мережі з напругою 380-400 вольт, у назву продукції додається відповідне позначення (400V).
Інші публікації
Порошкові дроти для зварювання та наплавлення
Порошкові дроти для зварювання та наплавлення Порошковий дріт - це безперервний електрод, що складається з металевої оболонки і порошкоподібного наповнювача (сердечника). 19 червня 2020
Підготовка зварювальних електродів до зварювання
Підготовка зварювальних електродів до зварювання З усіх зварювальних матеріалів, що випускаються промисловістю, покриті електроди за обсягом застосування займають провідне місце. Ними зварюють понад дві третини металоконструкцій. 2 квітня 2020
Особливості вибору зварювальних інверторів ПАТОН™
Особливості вибору зварювальних інверторів ПАТОН™ Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона випускає великий асортимент професійного зварювального обладнання і матеріалів, які задовольняють потреби як великих промислових підприємств, так і приватних осіб. 19 березня 2020
Вiдео
Відеоогляд асортименту зварювальних електродів ПАТОН™
25 серпня 2020
Асортимент інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™
22 липня 2020
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×