По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Корпоративний блог

Особливості вибору зварювальних інверторів ПАТОН™

19.03.2020

Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона випускає великий асортимент професійного зварювального обладнання і матеріалів, які задовольняють потреби як великих промислових підприємств, так і приватних осіб. У 2004 році Завод став першим з українських виробників зварювального обладнання, хто почав випуск інверторних апаратів, і з тих пір залишається одним з лідерів даного напрямку на території України і країн СНД.

Сьогодні асортимент продукції Заводу налічує понад 60 позицій, з яких понад 30 моделей інверторного зварювального обладнання, понад 15 моделей класичного обладнання і більше 10 видів зварювальних електродів.

Інверторне зварювальне обладнання ПАТОН™ від устаткування інших виробників вигідно відрізняє:

 • Широкий асортимент
 • Повна відповідність заявлених характеристик реальним
 • Унікальна багатофункціональність і зручність використання
 • Висококласні аксесуари у комплекті
 • Тривалий термін гарантійного обслуговування

Широкий асортимент

При виборі зварювального інвертора ПАТОН™ важливо розуміти, як часто і інтенсивно він буде використовуватися. Завдяки широкому асортименту, кожен зварювальник зможе підібрати інверторний апарат ПАТОН™, відповідно до своїх потреб.

Залежно від області застосування, Заводом виробляється обладнання в наступних напрямках:

 • випрямлячі інверторні (зварювальні струми від 150А до 500А);
 • апарати для напівавтоматичного зварювання (зварювальні струми від 160А до 500А);
 • апарати для аргонодугового зварювання (зварювальні струми від 200А до 315А);
 • багатофункціональні цифрові інвертори (зварювальні струми від 250А до 350А).

Залежно від планованої інтенсивності використання, більшість напрямків асортиментного ряду інверторного обладнання випускаються у декількох серіях:

 • Побутова та напівпрофесійна серія - серії МІНІ та ЕСО в сегменті зварювальних випрямлячів і серія Standard в сегментах напівавтоматів і аргонодугових інверторів. Апарати даних серій гарно справляються зі своїми завданнями при стандартній інтенсивності використання, при цьому показник тривалості навантаження таких апаратів не перевищує 45%.
 • Професійна серія - апарати даної серії призначені для щоденного інтенсивного використання у професійних цілях. Вони володіють високим показником тривалості навантаження - до 70%, розширеною функціональністю і більш просунутою комплектацією.

Відповідність заявлених характеристик реальним

У багатьох виробників зварювального обладнання дуже часто існує значна розбіжність між задекларованими характеристиками зварювального обладнання та реальними. Особливо це стосується таких показників, як зварювальний струм або напруга (для напівавтоматів), тривалість навантаження, наявність тих чи інших автоматичних функцій. Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Е. О. Патона дотримується практики провідних європейських і американських виробників обладнання, де вважається неприпустимим навмисне спотворення інформації про продукцію. Тому, а також завдяки використання у виробництві інверторних апаратів ПАТОН™ тільки високоякісних компонентів від провідних світових брендів (Infineon, Kendeil, NXP, Vishay, Texas Instruments, Toshiba і ін.), покупці завжди можуть бути впевнені у тому, що заявлені характеристики продукції Заводу повністю відповідають заявленим.

Унікальна багатофункціональність

Всі інверторні зварювальні апарати ПАТОН™ обладнані набором функцій, які допомагають зварювальнику значно спростити робочий процес. Наприклад, апарати побутового і напівпрофесійного призначення мають такі автоматичні функції:

 • «Гарячий старт» (Hot-Start) - забезпечує збільшення зварювального струму в момент торкання електродом деталі. Призначена для поліпшення підпалу дуги;
 • «Форсаж дуги» (Arc-Force) - функція, яка на короткій дузі забезпечує збільшення зварювального струму на встановлену величину, тим самим перешкоджаючи прилипання електрода;
 • «Антиприлипання» (Anti-Stick) - автоматичне зниження зварювального струму при "залипанні" електрода, для можливості його більш легкого відділення від деталі, що зварюється.

За рахунок використання принципів цифрового управління зварювальним процесом і програмного забезпечення власної розробки, апарати професійної серії мають розширений набір функцій з можливість їх точного регулювання:

 • Зниження напруги холостого ходу - зниження напруги холостого ходу до 10-12 В, для забезпечення безпеки зварювальника при роботах в умовах високого ризику ураження струмом (приміщення з високою вологістю, металоконструкції, плавзасоби з металевим корпусом і ін.);
 • Зміна нахилу воль-амперної характеристики - використовується для дуже тонкого налаштування процесу зварювання в залежності від використовуваного типу електрода;
 • Режим короткої дуги - автоматичне налаштування апарату, при якому виключається «розтягування» зварювальної дуги.
 • Функція PULSE - періодична зміна сили зварювального струму в межах заданих параметрів для поліпшення процесу каплепереносу, а також більш ретельного перемішування зварювальної ванни і формування шва.

Зручність користування

Ще однією відмінною особливістю інверторного зварювального обладнання ПАТОН™ є унікальне співвідношення потужності апарату (високий номінальний зварювальний струм) і невеликі масогабаритні характеристики. Це, а також зрозумілий інтерфейс для налаштування з використанням інформативного ЖК-екрану (в професійній серії) в значній мірі підвищує зручність користування апаратами ПАТОН™.

Комплектація і гарантія

Все зварювальне обладнання ПАТОН™ комплектується довгими мідними зварювальними кабелями українського виробництва з покриттям з жаростійкої гуми, і якісними аксесуарами, які прослужать довгі роки. Професійна серія апаратів комплектується висококласними зварювальними аксесуарами (зварювальні пальники, електродотримачі, клеми «маса»), виробництва німецької компанії Abicor Binzel, що дозволяє зварювальнику не турбуватися за працездатність аксесуарів при інтенсивних навантаженнях.

Також зварювальне обладнання ПАТОН™ вигідно відрізняється від устаткування інших виробників тривалим терміном гарантії, який для багатьох моделей становить до 5 років. Такий тривалий термін говорить про впевненість виробника у якості своєї продукції, і готовності нести відповідальність за її роботу протягом цього терміну.

Зварювальні інвертори ПАТОН™ - це по-справжньому мультифункціональні пристрої високого класу від українського виробника, які володіють оптимальними технічними характеристиками для максимально широкого кола споживачів - від початківця зварювальника до професіонала. Купити інвертори ви можете на офіційному сайті Заводу: paton.ua.
Інші публікації
Порошкові дроти для зварювання та наплавлення
Порошкові дроти для зварювання та наплавлення Порошковий дріт - це безперервний електрод, що складається з металевої оболонки і порошкоподібного наповнювача (сердечника). 19 червня 2020
Підготовка зварювальних електродів до зварювання
Підготовка зварювальних електродів до зварювання З усіх зварювальних матеріалів, що випускаються промисловістю, покриті електроди за обсягом застосування займають провідне місце. Ними зварюють понад дві третини металоконструкцій. 2 квітня 2020
Вибір зварювального апарату ПАТОН™: класифікація
Вибір зварювального апарату ПАТОН™: класифікація При виборі зварювального інвертора ПАТОН™ виробництва Дослідного заводу зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона, покупці часто задаються питанням про правильну розшифровку назви продукції і тим самим ускладнюється процес підбору необхідного обладнання! 21 лютого 2020
Вiдео
Відеоогляд асортименту зварювальних електродів ПАТОН™
25 серпня 2020
Асортимент інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™
22 липня 2020
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×