По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

Зустрічайте новинку від ПАТОН™ - багатофункціональний цифровий інвертор МФИ-250MultiPro !!!

20.12.2017
Зустрічайте новинку від ПАТОН™ - багатофункціональний цифровий інвертор МФИ-250MultiPro !!!

Унікальність нового апарату інверторного типу МФІ-250MultiPro полягає в його багатофункціональності - повний набір функцій для трьох режимів зварювання! Призначений для професійного ручного дугового зварювання ММА, аргонодугового зварювання TIG і напівавтоматичного зварювання MIG/MAG в середовищі захисних газів і сумішей на постійному струмі. Потрібно відзначити, що підпал дуги в режимі аргонодугового зварювання здійснюється, як контактним способом TIG-LIFT, так і безконтактним за допомогою осцилятора. Для режиму напівавтомата передбачений роз'єм підключення підігрівача газу на 36V.

Даний апарат однокорпусного типу виконання призначений для промислового використання. У ньому використаний у повному обсязі цифровий спосіб керування зварювальним процесом, тобто плата управління апарату володіє абсолютно всіма ресурсами апарату в межах його повної заявленої потужності, саме з цієї причини універсальна для всіх режимів зварювання.

в режимі ММА можна проводити зварювання будь-якими електродами від 1,6 мм до 6 мм (при наявності потужної мережі). Для спеціальних умов роботи передбачені 10 додаткових регулювань включаючи навіть імпульсний режим зварювання!

в режимі TIG можна проводити зварювання в діапазоні струмів від 12А до 140А з аргонодуговим пальником, що входить в комплект і в діапазоні від 140А до 250А при покупці пальника з водяним охолодженням + блоку водяного охолодження. Для додаткової зручності в роботі передбачено 10 регулювань включаючи імпульсний режим зварювання!

в режимі MIG/MAG можна проводити зварювання суцільним дротом від 0,6мм до 1,2мм (при наявності потужної мережі). Для додаткової зручності в роботі передбачено 8 регулювань включаючи імпульсний режим зварювання!

Слід зазначити, що в стандартній комплектації присутні всі аксесуари для роботи у всіх режимах: кабель «маса», електродотримач, аргонодуговий  пальник і напівавтоматичний пальник німецької фірми Бінцель, і, звичайно ж, джерело з механізмом подачі дроту, балони з газом в комплект поставки не входять!

Команда розробників і конструкторів ДЗЗУ ім. Є.О. Патона завжди прагне задовольнити потреби кожного клієнта. Тому обладнання ПАТОН™ постійно вдосконалюється - додаються нові функції, поліпшуються технічні характеристики апаратів, випускаються новинки тощо. Наше підприємство першим серед вітчизняних виробників зварювального обладнання, хто починає випуск апаратів такого рівня. Аналогічні мультифункціональні апарати мають такі світові бренди як Lincoln та EWM.

Придбати потужний і багатофункціональний цифровий інвертор МФИ-250MultiPro ви зможете вже на початку наступного року!
Другие публикации
100 років Національній академії наук України!
100 років Національній академії наук України! Національній академії наук України виповнилося 100 років. Колектив ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона вітає членів академії, а також усе наукове товариство України із цією грандіозною подією! 7 грудня 2018
Дослідний завод зварювального устаткування візьме участь в міжнародній конференції «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє»!
Дослідний завод зварювального устаткування візьме участь в міжнародній конференції «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє»! Міжнародна конференція «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє» присвячена 100-річчю Національної академії наук України, відбудеться 5-6 грудня 2018 року у Києві 4 грудня 2018
Новорічні знижки на зварювальні інвертори ПАТОН™!
Новорічні знижки на зварювальні інвертори ПАТОН™! Тільки в грудні, з нагоди початку сезону Новорічних свят ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона знизив ціни на інверторне зварювальне обладнання ПАТОН™ у всіх точках продажу. 30 листопада 2018
Відео
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 августа 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 июля 2018
ПАТОН™ АДИ-200РАС
27 декабря 2017
Полуавтоматы ПАТОН™ серии Standard
30 октября 2017
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на: