По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

Послуга Trade-in! Змінюй старе обладнання на нове зі знижкою

06.12.2019

Все ще мрієте поміняти свій старий зварювальний апарат на новий? Тоді дійте, послуга Trade-in від ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона саме для вас!

Вже багато клієнтів встигли скористатися вигідним обміном і залишилися дуже задоволені. Послуга стала настільки популярна, що ми вирішили продовжити акційний обмін. Станьте і ви щасливим володарем нового зварювального апарату від ПАТОН™!

Трейд-ін (Trade-in) - це послуга з обміну старого зварювального апарату (в робочому або неробочому стані) на можливість придбати новий інверторний апарат ПАТОН™ зі значною знижкою.

Для цього необхідно прийти в наш фірмовий магазин ПАТОН™ за адресою м. Київ, вул. Новопирогівська, 66 і принести старий зварювальний апарат від будь-якого виробника у будь-якому стані, але з умовою, що в ньому збережені не менше 80% компонентів оригінальної конструкції.

Розмір знижки:

  • інверторні випрямлячі серії ЕСО і MINI - 15%;
  • інверторні випрямлячі серії PRO - 20%;
  • інверторні напівавтомати серії Standard і PRO - 20%;
  • аргонодугові інвертори серії Standard і PRO - 20%;
  • інверторні апарати серії MultiPRO - 20%.

Зварювальні інвертори ПАТОН™ - це по-справжньому мультифункціональні пристрої високого класу від українського виробника. Купуючи такий апарат, ви отримуєте широку функціональність, гарантійне обслуговування до 5 років, високоякісні аксесуари у комплекті. І нова акційна послуга Trade-in робить зварювальне обладнання ПАТОН™ ще доступнішим!
Інші публікації
Блоки подачі дроту для 500-амперних апаратів вже у продажу
Блоки подачі дроту для 500-амперних апаратів вже у продажу Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Е. О. Патона завершив виробництво і починає продаж апаратів з першої серійної партії механізмів подачі зварювального дроту МПІ-15-4-500. 17 вересня 2020
Читайте про Завод у науково-виробничих виданнях України
Читайте про Завод у науково-виробничих виданнях України Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона постійно розвиває бізнес простір виробничої сфери України 15 вересня 2020
Представлена оновлена версія аргонодугового інвертора ПАТОН™ АДІ-200 РRO AC/DC
Представлена оновлена версія аргонодугового інвертора ПАТОН™ АДІ-200 РRO AC/DC Нова версія аргонодугового інвертора підтримує можливість підключення педалі керування зварювальним струмом - ПАТОН™ ПУС-321. 10 вересня 2020
Вiдео
Відеоогляд асортименту зварювальних електродів ПАТОН™
25 серпня 2020
Асортимент інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™
22 липня 2020
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×