По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

Послуга Trade-in продовжена! Змінюй старе обладнання на нове зі знижкою

06.12.2019

Все ще мрієте поміняти свій старий зварювальний апарат на новий? Тоді дійте, послуга Trade-in від ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона саме для вас!

Вже багато клієнтів встигли скористатися вигідним обміном і залишилися дуже задоволені. Послуга стала настільки популярна, що ми вирішили продовжити акційний обмін. Станьте і ви щасливим володарем нового зварювального апарату від ПАТОН™!

Трейд-ін (Trade-in) - це послуга з обміну старого зварювального апарату (в робочому або неробочому стані) на можливість придбати новий інверторний апарат ПАТОН™ зі значною знижкою.

Для цього необхідно прийти в наш фірмовий магазин ПАТОН™ за адресою м. Київ, вул. Новопирогівська, 66 і принести старий зварювальний апарат від будь-якого виробника у будь-якому стані, але з умовою, що в ньому збережені не менше 80% компонентів оригінальної конструкції.

Розмір знижки:

  • інверторні випрямлячі серії ЕСО і MINI - 15%;
  • інверторні випрямлячі серії PRO - 20%;
  • інверторні напівавтомати серії Standard і PRO - 20%;
  • аргонодугові інвертори серії Standard і PRO - 20%;
  • інверторні апарати серії MultiPRO - 20%.

Зварювальні інвертори ПАТОН™ - це по-справжньому мультифункціональні пристрої високого класу від українського виробника. Купуючи такий апарат, ви отримуєте широку функціональність, гарантійне обслуговування до 5 років, високоякісні аксесуари у комплекті. І нова акційна послуга Trade-in робить зварювальне обладнання ПАТОН™ ще доступнішим!
Інші публікації
Тепер тільки повністю трифазні апарати ПАТОН™
Тепер тільки повністю трифазні апарати ПАТОН™ Як вже було сказано раніше, ДЗЗУ ІЕЗ ім. Патона, в рамках оновлення асортименту, почав випуск нових апаратів на 270 ампер з живленням від трифазної мережі. 26 березня 2020
Електродне виробництво Заводу сертифіковане відповідно до стандарту ABS
Електродне виробництво Заводу сертифіковане відповідно до стандарту ABS ДЗЗУ ІЕЗ ім. Е. О. Патона виробляє зварювальні електроди, які успішно зарекомендували себе не тільки на українському ринку, але на ринках зварювальних матеріалів більше 25 країн по всьому світу. 24 березня 2020
Працюємо онлайн у звичайному режимі
Працюємо онлайн у звичайному режимі Шановні клієнти та партнери ДЗЗУ ІЕЗ ім. Е. О. Патона! Ми раді повідомити Вам, що в умовах вжитих заходів з протидії поширення коронавірусу COVID-19, відвантаження продукції ПАТОН™ Заводом проводяться у штатному режимі. 18 березня 2020
Вiдео
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×