По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

У дилерів Дослідного заводу зварювального устаткування з’явилася можливість вимірювання реального зварювального струму

04.01.2019
У дилерів Дослідного заводу зварювального устаткування з’явилася можливість вимірювання реального зварювального струму

Дуже часто, як початківці, так і вже досвідчені зварювальники при виборі зварювального апарату, в якості основної характеристики розглядають номінальний струм зварювання. І, як правило початківці, керуючись порадами знайомих або ж інформацією з відповідних форумів в інтернеті, намагаються вибирати апарат за принципом «чим більше заявлений струм – тим краще». Звідси і з’являються у запитах покупців такі цифри, як 250, 280, 315, 350 ампер та більше.

Причиною такого явища є значна розбіжність між декларованим та реальним зварювальним струмом у апаратів переважно китайського виробництва, а також у відсутності у магазинів спеціального обладнання для перевірки зварювального струму. На практиці, дуже часто, такі апарати видають реальний струм значно (у багатьох випадках на 100 та більше ампер) менше декларованого.

Саме на вирішення даної проблеми скерував свої зусилля Дослідний завод зварювального устаткування, запустивши проект по забезпеченню найбільших дилерів продукції ПАТОН™ спеціальним вимірювальним обладнанням, здатним з великою точністю показувати реальний зварювальний струм або напругу будь-якого апарату.

Відтепер, в таких магазинах покупці зварювального обладнання вже не будуть купувати «кота в мішку», а зможуть безпосередньо перед покупкою перевірити реальний зварювальний струм будь-якого апарату та зробити більш усвідомлений вибір.

Також пропонуємо Вам ознайомитися з новою публікацією від Дослідного заводу про те, які ще нюанси варто враховувати при виборі «побутового» зварювального інверторного апарату. Прочитати публікацію Ви можете тут.
Інші публікації
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція) Пропонуємо Вашій увазі відеоінструкцію про зварювання алюмінію напівавтоматами виробництва ДЗЗУ ім. Є.О. Патона. 19 березня 2019
Реформа машинобудування у сюжеті каналу UATV
Реформа машинобудування у сюжеті каналу UATV Машинобудування є надзвичайно високотехнологічною сферою промисловості. Тому, щоб відповідати вимогам часу, ця галузь потребує постійної модернізації. 12 березня 2019
Старт виробництва інверторних апаратів ПАТОН ™ на струми 400, 500 і 630 ампер
Старт виробництва інверторних апаратів ПАТОН ™ на струми 400, 500 і 630 ампер Фахівцями ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона завершена розробка і розпочато виробництво першої партії інверторних випрямлячів, із зварювальними струмами 400, 500 і 630 ампер. 6 лютого 2019
Вiдео
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×