По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

Виробництво зварювальних електродів ПАТОН™ сертифіковано відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2015

06.08.2019

В результаті проведення сертифікаційного аудиту міжнародною компанією TÜV NORD CERT GmbH Дослідним заводом зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона отримано сертифікат, який підтверджує, що система менеджменту якості процесів розробки та виробництва зварювальних електродів ПАТОН™ відповідає стандарту ISO 9001:2015.

Відповідність даному стандарту означає, що Завод суворо дотримується у своїй роботі таких принципів менеджменту якості, як орієнтація на клієнта, лідерство, мотивація та залучення персоналу, процесний підхід і постійне вдосконалення.

Таким чином, отримання даного сертифікату - це ще одне підтвердження високої якості зварювальних електродів ПАТОН™, які виробляються відповідно до новітніх вимог системи менеджменту якості.

Довідка:

ISO (International Organization for Standardization) - міжнародна організація з стандартизації. З 1946 року ISO розробляє технічні стандарти фактично в усіх напрямках бізнесу, галузях промисловості і технологій.

TÜV NORD CERT GmbH - дочірня компанія німецького концерну TUV NORD Group, що спеціалізується на проведенні технічних експертиз, сертифікації, випробувань, тестів і експертиз.
Інші публікації
Новинки асортименту: збільшення потужності інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™ професійної серії
Новинки асортименту: збільшення потужності інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™ професійної серії Вже з лютого 2020 року надійдуть у продаж нові інверторні зварювальні апарати ПАТОН™ ВДІ-350 PRO-400V, а також ПСІ-350 PRO-400V, які працюють на номінальному зварювальному струмі до 350 ампер. 24 січня 2020
ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона підтримав культурні проекти скульптора Кирила Максименко
ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона підтримав культурні проекти скульптора Кирила Максименко 18 січня 2020 року в Одесі відбулася презентація проекту одеського скульптора Кирила Максименко зі створення скульптури уробороса з 5-ти копійчаних монет. 21 січня 2020
Вiдео
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×