По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

ПАТОН™ на міжнародній виставці For Industry 2018 у Чехії

15.05.2018
ПАТОН™ на міжнародній виставці For Industry 2018 у Чехії

В рамках реалізації експортної стратегії, з метою вивчення досвіду та досягнень європейських промислових компаній, а також розширення партнерства, представники Дослідного заводу зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Е. О. Патона відвідають найбільшу індустріальну виставку Чехії - For Industry 2018, яка проходить з 15 по 18 травня в Празі (Чехія).

Ця виставка вже в 17-й раз збирає разом найбільші промислові підприємства з усього світу і охоплює такі галузі промисловості, як машинобудування, зварювання, інтелектуальні системи, енергетика і електротехніка, логістика, і безліч інших.

В рамках даного заходу очікується проведення ряду зустрічей представників Заводу з європейськими компаніями - потенційними дистриб'юторами, а також споживачами зварювального устаткування і матеріалів, що, в свою чергу дозволить підвищити впізнаваність бренду ПАТОН ™ і зміцнити позиції Заводу на європейському ринку.

 
Другие публикации
100 років Національній академії наук України!
100 років Національній академії наук України! Національній академії наук України виповнилося 100 років. Колектив ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона вітає членів академії, а також усе наукове товариство України із цією грандіозною подією! 7 грудня 2018
Дослідний завод зварювального устаткування візьме участь в міжнародній конференції «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє»!
Дослідний завод зварювального устаткування візьме участь в міжнародній конференції «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє»! Міжнародна конференція «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє» присвячена 100-річчю Національної академії наук України, відбудеться 5-6 грудня 2018 року у Києві 4 грудня 2018
Новорічні знижки на зварювальні інвертори ПАТОН™!
Новорічні знижки на зварювальні інвертори ПАТОН™! Тільки в грудні, з нагоди початку сезону Новорічних свят ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона знизив ціни на інверторне зварювальне обладнання ПАТОН™ у всіх точках продажу. 30 листопада 2018
Відео
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 августа 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 июля 2018
ПАТОН™ АДИ-200РАС
27 декабря 2017
Полуавтоматы ПАТОН™ серии Standard
30 октября 2017
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на: