По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона презентував свою продукцію Київському бронетанковому заводу

24.10.2014

22 жовтня 2014 року Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона провів презентацію своєї продукції на території Київського бронетанкового заводу. Для презентації були відібрані найбільш затребувані в промисловому секторі продукти ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона:

- Апарат для плазмового різання ПРИ-40S DC;

- Інверторні випрямлячі ВДИ-160S і ВДИ-160Р;

- Зварювальний напівавтомат ПС-351.2;

- Електроди УОНИ-13/55 ф 4; АНО-4 Ф4; АНО-21 Ф3; АНО-36 Ф4; ELITE Ф3.

На демонстрації зварювального обладнання були присутні провідні фахівці Київського бронетанкового заводу, делегацію ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона очолював Голова правління Степахно Анатолій Володимирович. Всі апарати марки Патон були випробувані в умовах, наближених до реальних - на виробничих площах Київського бронетанкового заводу. Кілька годин поспіль зварювальники і технологи КБТЗ тестували зварювальні апарати в різних режимах зварювання на різноманітних металоконструкціях.

Демонструючи продукцію ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона, Голова правління Степахно Анатолій Володимирович підкреслив: «Наш завод працює на ринку України з 1959 року і випускає широкий асортимент електрозварювального устаткування для промислових цілей. Інверторні зварювальні апарати застосовуються для зварювання арматури, напівавтомати із ступінчастим регулюванням робочої напруги - для проведення внутрішніх робіт по розводці труб і інших металоконструкцій, а плазморізи - для різання металевої арматури і труб. Багато промислових підприємств вже стали нашими клієнтами і ми сподіваємося, що Київський бронетанковий завод також достойно оцінить нашу продукцію».

«Все обладнання ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона проходить багаторівневий контроль якості на етапі виробництва. Зварювальні апарати мають більш високі показники в порівнянні з аналогами: поліпшені масогабаритні характеристики і високу надійність, що підтверджується багаторічним терміном експлуатації та Сертифікатами ЄС », - підкреслив Степахно Анатолій Володимирович.
Інші публікації
Дослідному заводу зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є. О. Патона - 62 роки!
Дослідному заводу зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є. О. Патона - 62 роки! У січні 2021 року ДЗЗУ ІЕЗ ім. Е. О. Патона виповнилося 62 роки! За свою історію Заводом було вироблено сотні тисяч одиниць зварювального обладнання для підприємств майже всіх континентів світу. 12 січня 2021
Графік роботи ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона у новорічні свята
Графік роботи ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона у новорічні свята Звертаємо Вашу увагу на зміну графіка роботи компанії у новорічні святкові дні! В період з 31.12.20 по 03.01.21 і з 07.01.21 по 10.01.21 компанія не працює! 29 грудня 2020
Вiдео
Відеоогляд асортименту зварювальних електродів ПАТОН™
25 серпня 2020
Асортимент інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™
22 липня 2020
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×