По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

Дослідному заводу зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є. О. Патона - 62 роки!

12.01.2021

У січні 2021 року ДЗЗУ ІЕЗ ім. Е. О. Патона виповнилося 62 роки! За свою історію Заводом було вироблено сотні тисяч одиниць зварювального обладнання для підприємств майже всіх континентів світу. Устаткування, вироблене Дослідним заводом, використовувалося для зварювальних робіт у дуже широкому спектрі умов: від водних глибин до відкритого космосу, від спекотних тропіків до крайньої півночі.

На сьогодні, продукція, займає значну частину українського ринку зварювального устаткування. Впроваджуючи передові технології і наукові розробки, а також постійно розширюючи асортимент зварювального обладнання, Завод є одним з лідерів ринку зварювальних апаратів на території України і країн СНД!

Все це дає нам право пишатися своєю роботою і приносить сили для подальшого розвитку. Ми вдячні Вам - нашим покупцям, які вибирають обладнання та матеріали ПАТОН™!

Весь колектив ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона докладає максимум зусиль для того, щоб продукція Заводу відповідала очікуванням найвимогливіших професіоналів зварювальної справи!
Інші публікації
Відеоогляд аргонодугового інвертора ПАТОН™ АДІ-315 PRO
Відеоогляд аргонодугового інвертора ПАТОН™ АДІ-315 PRO Пропонуємо Вашій увазі відеоогляд аргонодугового інвертора ПАТОН™ АДІ-315 PRO AC/DC TIG/MMA. 19 лютого 2021
Реєстрація індустріального парку «ПАТОН» у Київській області
Реєстрація індустріального парку «ПАТОН» у Київській області Створення індустріальних парків в Україні відкриває нові перспективи для регіонального розвитку, позитивно відображається на фінансовій діяльності вітчизняних промислових підприємств, дозволяє налагодити бізнесові зв’язки у ланцюгу «інвестор – органи місцевого самоврядування – бізнес». 11 лютого 2021
Новинка! Апарат повітряно-плазмового різання ПАТОН™ ПРІ-100S
Новинка! Апарат повітряно-плазмового різання ПАТОН™ ПРІ-100S Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона продовжує радувати покупців оновленим асортиментом зварювального устаткування 29 січня 2021
Вiдео
Огляд мультифункціональних цифрових інверторів ПАТОН™: МФІ-250 MultiPRO та МФІ-270-400V MultiPRO
22 січня 2021
Відеоогляд асортименту зварювальних електродів ПАТОН™
25 серпня 2020
Асортимент інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™
22 липня 2020
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×