По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

Читайте про Завод у науково-виробничих виданнях України

15.09.2020

Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона постійно розвиває бізнес простір виробничої сфери України, надихаючись європейськими цінностями і з огляду на можливість використання накопиченого досвіду на благо індустрії зварювального виробництва, суспільства і економіки країни в цілому.

Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона на постійній основі співпрацює з авторитетними українськими науково-виробничими виданнями у галузі зварювання - «Автоматичне зварювання», «Зварювальник», «Зварювання та металоконструкції», на сторінках яких розміщується актуальна інформація як про сам Завод, так і про продукцію ПАТОН™.

Автоматичне зварювання – міжнародний науково-технічний і виробничий журнал. Видається з 1948 року і входить до переліку затверджених Міністерством освіти і науки України виданні для публікації праць здобувачів наукових ступенів.

Журнал публікує результати досліджень в наступних областях:

  • матеріалознавство і металургія зварювання і споріднених технологій;
  • технології та матеріали для зварювання конструкційних матеріалів;
  • виробництво металоконструкцій для різних галузей промисловості;
  • відновний ремонт для продовження ресурсу зварних конструкцій і вузлів
  • проблеми міцності, конструювання та оптимізації зварних конструкцій;
  • технології 3D друку, засновані на зварювальних процесах.

Зварювальник – це інформаційно-технічний журнал для промислових підприємств усіх галузей виробництва, які застосовують зварювання, різання, наплавлення і інші споріднені технології, а також для виробників і споживачів зварювальних матеріалів і устаткування. Заснований Інститутом електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України спільно з підприємством «Екотехнологія» за сприяння НТК «ІЕЗ ім. Є.О. Патона» НАНУ і Товариства зварників України.

Зварювання та металоконструкції – виробничо-технічний журнал. На його сторінках розміщуються аналітичні огляди про поточний стан і перспективи розвитку зварювального ринку, експертні висновки фахівців про раціональне використання зварювальної техніки, матеріалів, технологічних прийомів стосовно до конкретних умов виробництва. Журнал випускається за інформаційної підтримки Товариства зварників України.
Інші публікації
Чорна п'ятниця 2020! Знижки до 20% на продукцію ПАТОН™!
Чорна п'ятниця 2020! Знижки до 20% на продукцію ПАТОН™! Тільки 4 дні, з 27.11.2020 по 30.11.2020, купуйте продукцію ПАТОН™ на офіційному сайті paton.ua зі знижкою до 20%! 26 листопада 2020
Новинка! Потужні однокорпусні напівавтомати ПАТОН™ на 400V: ПСІ-270S і ПСІ-350S
Новинка! Потужні однокорпусні напівавтомати ПАТОН™ на 400V: ПСІ-270S і ПСІ-350S Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Е. О. Патона продовжує оновлювати свій асортимент продукції і випускає на ринок новинки однокорпусних напівавтоматів серії STANDARD - ПСІ-270S-400V і ПСІ-350S-400V. 30 жовтня 2020
Купуй професійне обладнання ПАТОН™ та отримай подарунок
Купуй професійне обладнання ПАТОН™ та отримай подарунок Поспішайте скористатися спеціальною пропозицією від ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона для покупців професійного обладнання ПАТОН™ 7 жовтня 2020
Вiдео
Відеоогляд асортименту зварювальних електродів ПАТОН™
25 серпня 2020
Асортимент інверторних зварювальних апаратів ПАТОН™
22 липня 2020
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×