По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua

Слідкуйте за нами в соц.мережах

Новини

100 років Національній академії наук України!

07.12.2018

Національній академії наук України виповнилося 100 років. Колектив ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона вітає членів академії, а також усе наукове товариство України із цією грандіозною подією! Бажаємо нашим вченим ще більше нових звершень та успіхів в роботі на користь української на світової науки!

З нагоди 100-річчя, 7 грудня 2018 року, відбулась ювілейна сесія Загальних зборів Національної академії наук України, під головуванням Б.Є. Патона та за участі перших осіб держави. Поряд із українським науковим товариством, на зборах були присутніми і представники Дослідного заводу, взяв активну участь у роботі заходу.

Дослідний завод зварювального устаткування, маючи тісний зв’язок із діяльністю Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона, як ніхто інший розуміє важливість роботи української науки, щоденно втілюючи її досягнення у своїй продукції і тим самим доносячи їх цінність безпосередньо до українських та світових зварювальників!
Другие публикации
У дилерів Дослідного заводу зварювального устаткування з’явилася можливість вимірювання реального зварювального струму
У дилерів Дослідного заводу зварювального устаткування з’явилася можливість вимірювання реального зварювального струму Дуже часто, як початківці, так і вже досвідчені зварювальники при виборі зварювального апарату, в якості основної характеристики розглядають номінальний струм зварювання. 4 січня 2019
ДЗЗУ реалізував проект з постачання партії джерел зварювального струму на 5000 ампер
ДЗЗУ реалізував проект з постачання партії джерел зварювального струму на 5000 ампер ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона успішно реалізував проект з постачання 4-х апаратів ВМГ-5000 для провідних українських підприємств – лідерів галузей видобувної промисловості та металургії. 18 грудня 2018
Вiдео
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
ПАТОН™ АДИ-200РАС
27 грудня 2017
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×