Класичне устаткування

При виявленні несправності в роботі зварювального
обладнання просимо Вас звертатися в Сервісний центр ПАТОН

Дослідний завод зварювального обладнання ім. Є.О.Патона гарантує справну роботу зварювальних апаратів за умови дотримання правил експлуатації, детально викладених в паспорті виробу для кожного апарату.

Для здачі гарантійного обладнання в ремонт необхідно:

- перевірити правильність заповнення гарантійного талона в паспорті виробу і відправити його разом з несправним апаратом в сервісний центр ПАТОН™.

Якщо в результаті діагностики зварювального обладнання встановлено, що несправність виникла з вини покупця, то статус ремонту змінюється на негарантійний. Вартість негарантійного ремонту розраховується на підставі прайс-листа на запасні частини і послуги.
Сервісний центр ПАТОН™ залишає за собою право відмови в гарантійному ремонті, якщо гарантійний талон не заповнено або заповнено нерозбірливо, а також якщо серійний номер на апараті видалений, стертий, змінений або нерозбірливий.

>Гарантія дійсна тільки на території України. Гарантія не поширюється на вироби, які вивезені з України на територію інших країн

Гарантійні забов'язання

Термін основної гарантії становить 1 рік.

Виконавцем будь-яких гарантійних зобов'язань ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона на даний час є тільки Сервісний центр ПАТОН™.

Початком обчислення основного гарантійного періоду є день продажу класичного обладнання Кінцевому покупцю.

При продажу обладнання ПАТОН™ співробітник ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона або  представник уповноваженого Торгового Партнера зобов'язані зробити на відповідній сторінці паспорта апарату  позначку, що включає:

 • дату продажу
 • назва населеного пункту, де був проданий апарат
 • назва організації або СПД, який продав апарат
 • підписом відповідальної особи від торгової організації, в тому числі, із зазначенням його повних ПІБ (обов'язково)
 • мокру печатку організації торгівлі (обов'язково) поверх дати продажу.

Протягом основного гарантійного періоду Виробник зобов'язується, безкоштовно для власника класичного обладнання ПАТОН™:

 • забезпечити доставку (протягом 1 року) в Сервісний центр і зворотню відправку
 • провести діагностику і виявити причину поломки
 • забезпечити необхідними для виконання ремонту вузлами і елементами
 • провести роботи по заміні вузлів, що вийшли з ладу
 • провести тестування відремонтованого обладнання.

Сервісний центр ПАТОН™ надає гарантію на виконаний ремонт обладнання з терміном основної гарантії. Дана гарантія є додатковим гарантійним зобов'язанням. Термін додаткової гарантії становить від одного до трьох місяців в залежності від поломки. Термін дії додаткової гарантії продовжується, якщо до її закінчення, причиною нової поломки стала раніше усунута несправність, якщо причиною поломки стала інша несправність, паралельно надається додаткова гарантія на новий ремонт.

Термін дії додаткової гарантії встановлюється Сервісним центром ПАТОН™, вноситься у внутрішній реєстр додаткових гарантій і вказується в паспорті апарату.

Додаткова гарантія поширюється як на роботу щодо усунення несправностей, так і на замінені елементи і вузли. Термін додаткової гарантії обчислюється з моменту складання Сервісним центром ПАТОН™ акту виконаних робіт.

Умови, при яких основна гарантія не діє або має обмеження

Основні гарантійні зобов'язання не поширюються на обладнання:

 • з механічними пошкодженнями, що вплинули на працездатність апарату (деформація корпусу і деталей внаслідок падіння з висоти або падіння на обладнання важких предметів, випадання кнопок і роз'ємів)
 • зі слідами корозії, яка стала причиною несправного стану
 • вийшло з ладу через дії на силові і електронні елементи рясної вологи
 • вийшло з ладу через накопичення всередині струмопровідного пилу (вугільний пил, металева стружка та ін.)
 • в разі спроби самостійного ремонту вузлів і/або заміни електронних елементів
 • в разі розкриття корпусу при наявності пломб (при відсутності пломб на обладнанні, рекомендується, один раз в півроку, щоб уникнути виходу апарату з ладу, проводити чистку внутрішніх елементів і вузлів стисненим повітрям при знятому захисному коробі. Чищення необхідно проводити акуратно, утримуючи шланг компресора на достатній відстані, щоб уникнути пошкодження пайки електронних компонентів і механічних частин).

Виробник залишає за собою право відмовити в наданні гарантійного ремонту, або встановити в якості дати початку виконання гарантійних зобов'язань місяць і рік випуску апарату (встановлюються за серійним номером):

 • при втраті паспорта власником
 • при відсутності коректного або взагалі будь-якого заповнення паспорта продавцем при продажу апарату
 • якщо апарат був проданий, більш ніж через два роки з моменту випуску (гарантія = гарантія на новий апарат - період простою апарату з моменту випуску)
   

При відсутності на апараті серійного номера Виробник залишає за собою повне право відмовити в гарантійному обслуговуванні.

Умови доставки

Власник несправного обладнання може самостійно доставити його в Сервісний центр або ж скористатися послугами кур'єрських служб.

Доставка Новою поштою здійснюється "до дверей" за адресою: 03045, Київ, вул. Новопирогівська, 66, одержувач: ТОВ ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона.

Власник несправного обладнання при зверненні в кур'єрську компанію, зобов'язаний забезпечити доставку обладнання до Сервісного центру ПАТОН™, незалежно від того поширюється на обладнання умова безкоштовної доставки чи ні. Виробник не здійснює самостійної доставки обладнання в Сервісний центр зі складів кур'єрських служб або інших місць.

Доставка клієнту

Після завершення ремонту співробітник Сервісного центру інформує власника про готовність апарату.

У разі необхідності пересилання апарату кур'єрською службою співробітник Сервісного центру погоджує дату відправки і місце доставки обладнання, а також уточнює інформацію про одержувача (назва підприємства/компанії або ПІБ одержувача) і контактний номер телефону.

Гарантійні документи

Для виконання гарантійного ремонту необхідна наявність паспорта апарату.

Власник апарату має право запросити з Сервісного центру акт рекламації, який складається при надходженні апарату.

Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрити
Запросити ціну, на: