R&D центр
4

лабораторії

20+

конструкторів

50+

розроблених моделей обладнання

Власний комплекс конструкторських розробок ПАТОН™

З початку 2000-х років Дослідним заводом зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона було розпочато створення власних лабораторій для посилення науково-конструкторських розробок і освоєння технологій виробництва зварювальних апаратів інверторного типу. З тих пір конструкторський потенціал Заводу постійно збільшується: організовано працевлаштування кращих випускників НТУУ «КПІ» до відповідних відділів, а також на постійній основі інвестуються ресурси підприємства в створення і підтримку інфраструктури для розробки новітніх зразків обладнання.

Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона має у своєму розпорядженні власні конструкторсько-технологічні лабораторії, в яких ведеться повністю самостійна розробка абсолютно всіх вузлів джерел зварювального струму, починаючи від проектування корпусів апаратів і закінчуючи власними розробками електронних схем і програмного забезпечення. Дослідження ведуться для режимів:

  • ручного дугового зварювання (MMA);
  • аргонодугового зварювання (TIG);
  • напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG);
  • повітряно-плазмового різання (CUT).

Лабораторії оснащені сучасним обладнанням, що надає можливість здійснювати розробку та налаштування інверторного зварювального обладнання, яке здатне працювати на струмах до 1200 ампер!

В лабораторії електродного цеху, окрім поточного контролю якості вхідної сировини та партій готової продукції, проводяться розробки нових перспективних рецептур зварювальних матеріалів.

Все зварювальне обладнання та матеріали ПАТОН™, які реалізуються ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона - це продукція виключно власної розробки, яка виробляється на власних виробничих потужностях заводу в м. Києві, використовуючи сировину кращих вітчизняних виробників (Одескабель, КРОК та ін.) та електронні компоненти іноземних виробників (Vishay, NXP, Infineon, Kendeil , Toshiba, Texas Instruments та ін.). Все це дозволяє забезпечувати унікальні робочі характеристики і високу надійність зварювального обладнання ПАТОН™ як для користувачів в Україні, так і далеко за її межами - просуваючи бренд «Зроблено в Україні» у понад 30 країнах по всьому світу!

Продукція ПАТОН™ відповідає всім необхідним вимогам та має відповідні сертифікати.

Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрити
Запросити ціну, на:
×