По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua
Спеціалізоване зварювальне устаткування ПАТОН для електрошлакового зварювання виробів товщиною до 200 мм

У січні 2016 року ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона закінчив виконання контракту для машинобудівного заводу, спільно з ДКТБ ІЕЗ ім. Є.О.Патона, з розробки та випуску спеціалізованого зварювального обладнання для електрошлакового зварювання металу товщиною до 450 мм. Наприкінці квітня ДЗЗУ завершив другий подібний контракт - на розробку спеціалізованого устаткування для електрошлакового зварювання виробів товщиною до 200 мм.

Фахівці ДЗЗУ та ДКТБ ім. О.Е. Патона розробили і протестували партію спеціалізованого зварювального обладнання: зварювальні апарати АШ115 в комплекті зі зварювальними випрямлячами ВДУ-1202П.

Зварювальний самохідний апарат АШ115 призначений для електрошлакового зварювання вертикальних, похилих і криволінійних стиків (з радіусом кривизни R> 4000 мм і кутом нахилу до вертикалі ± 25 °), стикових з'єднань листових конструкцій з одностороннім примусовим формуванням шва. В якості джерела струму для зварювального апарату АШ115 використовуються два універсальних дугових випрямляча моделі ВДУ-1202П.

АШ115 це самохідний пристрій, що складається з ходового механізму, мундштука верхнього і нижнього, блоку подачі електродів, 2-х коректорів, коливателя, механізму повороту, повзуна, підвіски повзуна, підвіски пульта, підвіски, підвіски комунікацій, а також кронштейна, притиску і супорта поперечної коригування мундштуків.

Технологічні параметри зварювання можуть регулюватися за допомогою пульта управління, що забезпечує вимір і контроль напруга на шлакової ванні, швидкості зварювання, швидкостей подачі електродів, силу зварювального струму і інші параметри процесу зварювання. Введення зварювальних параметрів здійснюється за допомогою панелі на пульті управління.

Зварювальний самохідний апарат АШ115 в комплекті зі зварювальними випрямлячами ВДУ-1202П в якості джерел струму можуть успішно застосовуватися для зварювання цистерн і будівельних металоконструкцій.

Вiдео
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×