По вопросам предоставления официальных комментариев и информационных материалов обращайтесь в отдел маркетинга и рекламы:
044 259 40 00, pr@paton.ua
Зварювальне обладнання ПАТОН для переоснащення вагонобудівного заводу Чехії

На початку листопада 2015 року ДЗУУ здійснив поставку зварювального устаткування для переоснащення вагонобудівного заводу Групи компаній CKD Kutna Hora as (Чеська Республіка) - SCB Foundry.

Група компаній CKD Kutna Hora a.s. є одним з найбільших виробників якісної литої продукції в Європі, включаючи повний цикл виробництва сталевого лиття і його механічну обробку, зварних конструкцій будь-якої складності, а також розвинене модельне виробництво. CKD Kutná Hora, a.s. має кредитний рейтинг ААА (Excelentní) і входить в сотню стабільних фірм Чеської Республіки.

Для випуску продукції, що відповідає найвищим стандартам якості, компанія має сучасне обладнання контролю якості та тестування, а також регулярно оновлює свій парк спеціального обладнання для виробництва високоякісної сталі і різноманітних сталевих конструкцій.

У 2015 році парк спеціального обладнання ливарного цеху вагонобудівного заводу Групи компаній CKD Kutna Hora as поповнився зварювальним устаткуванням марки ПАТОН:

  • універсальні зварювальні випрямлячі ВДУ-1202П - для строжки вугільним електродом продуктів ливарного виробництва,

  • багатопостові зварювальні випрямлячі ВДМ-1202П в комплекті з баластними реостатами РБП 302 - для багатопостового зварювання електродами діаметром до 5 мм різних металоконструкцій для виробництва вагонів і локомотивів,

  • випрямлячі зварювальні ВС-650СР - для зварювання в середовищі CO2 різних конструкцій вантажних залізничних вагонів,

  • випрямлячі зварювальні ВС-650СР в комплекті з баластними реостатами РБП 302 - для багатопостового зварювання електродами до 5 мм,

  • напівавтомати зварювальні ПС-351.2 і аргонодугові інвертори АДИ-200S - для ремонтної ділянки вагонобудівного заводу.

За 50 років свого існування, SCB Foundry став одним з кращих у сфері ливарного виробництва Чеської Республіки і тепер розвиває серійне виробництво залізничних вагонів і компонентів. Основний експорт продукції SCB Foundry здійснюється в США і Україну, тому ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона високо цінує вибір свого чеського партнера і сподівається на продовження співпраці в майбутньому.

 

Вiдео
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×