Розкрій металевого листа на верстаті TruPunch 1000

З 1923 року група TRUMPF виробляє верстати і промислові лазери. Фірма TRUMPF, лідер на світовому ринку обладнання для металообробки. Саме тому, Дослідний завод зварювального устаткування ім. Є.О.Патона зробив свій вибір на користь верстатів «TRUMPF», і закупив координатно-пробивний прес TRUMPF TruPunch 1000.

Координатно-пробивні і вирубні преси TRUMPF відповідають найвищим вимогам сучасного машинобудування до обладнання в області металообробки. Передові технології забезпечують мінімальний час обробки при високій якості виробу. TruPunch 1000 досить простий в обслуговуванні, володіючи при цьому хорошими технічними можливостями.

Верстат має високу продуктивність і великі габарити обробки цілого аркуша формату до 2500х1250 мм, товщиною від 0,5 мм до 6,0 мм. Верстат обробляє сталь, алюміній, а також нержавіючу сталь і сталь з різним покриттям.

Прес виконує не тільки вирубку, а й формування, маркування, згинання, накатку різьблення, згинання петель і нанесення відбортовочної витяжки, на відміну від інших верстатів. Всі пробивні інструменти для просікання отворів поворотні, що дозволяє виготовляти деталі найскладнішої геометрії. Наявність системи автоматичного змащення інструменту в зоні штампування істотно підвищує термін його експлуатації і якість продукції, що виготовляється.

Вiдео
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×