Згинання листа на верстаті TruBend 3120

Листозгинальний прес TruBend 3120 поєднує цілий ряд переваг. Він універсальний, його можна використовувати для самих різних цілей в області згинання. Незалежно від того, виробляються великі чи маленькі, складні або прості компоненти.

TruBend забезпечує необхідну точність без додаткових зусиль. Вбудована система компенсації прогину стола дозволяє забезпечити паралельність між балкою і столом, в результаті чого один і той же кут згинання підтримується по всій довжині верстата.

Система компенсації прогину стола з ЧПУ повністю автоматизована і не вимагає втручання оператора. Система розраховує глибину занурення пуансона в матеріал, розкриття матриці і товщину металу.

Правильна глибина занурення гарантує правильний кут. Для отримання точного розміру полки, що згинається,  листозгинальний прес повинен враховувати зміну довжини листа, яка відбувається при згинанні. Згинальний верстат має велику базу даних параметрів для оптимального згинання деталей.

Листозгинальний верстат TruBend 3120 застосовується у виробництві металевих меблів, рекламних і будівельних конструкцій, стелажів, вітрин, холодильників і іншого устаткування для зберігання продуктів і організації торгівлі цим видом товару, а також підприємств, що постачають автомобільну, електронну, електротехнічну та інші галузі промисловості.

 

 

 

Вiдео
Зварювання алюмінію напівавтоматами ПАТОН™ (відеоінструкція)
19 березня 2019
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ УОНИ 13/55
16 серпня 2018
Обзор сварочных электродов ПАТОН™ ELITE АНО-36
20 липня 2018
Выпускники Сварочного факультета КПИ на ведущих должностях Завода!
17 січня 2018
Завантажити бiльше
Підпишиться на нашу розсилку,
щоб завжди бути в курсі новин Заводу
Закрыть
Откликнуться на вакансию
Формат файла: ZIP, DOC. Размер: до 10мб.
Файл успешно загружен.
Закрити
Запросити ціну, на:
×