Каталог товаров
ПАТОН ИНТЕРНЕШНЛ - один из крупнейших производителей сварочных электродов в Украине

ПАТОН ИНТЕРНЕШНЛ - один из крупнейших производителей сварочных электродов в Украине

Дата: 13.05.2021 Просмотров: 811

Компанія ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ – провідний виробник зварювального обладнання та матеріалів на території України і країн СНД, які успішно застосовуються практично у всіх галузях економіки: від житлово-комунального сектора до важкого машино- і суднобудування. В асортименті продукції ПАТОН™ - більше 35 позицій зварювального обладнання, а також більше 10 марок електродів для ручного дугового зварювання, які Компанія почала виробляти в 2016 році.

У грудні 2019 року на основному виробничому майданчику ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ в Києві, за адресою вул. Новопирогівська, 66, було введено в експлуатацію нову ділянку з виробництва зварювальних електродів. У складі ділянки сьогодні діють: відділення підготовки і дозування шихтових матеріалів, відділення рубки стрижнів, відділення опресовування електродів, відділення термообробки, відділення сортування і пакування готової продукції. Крім виробничих відділень, до складу нового комплексу виробництва зварювальних електродів також увійшов і лабораторний комплекс для забезпечення контролю виробничого процесу на всіх стадіях: від отримання сировини, до приймально-здавальних випробувань кожної партії готової продукції.

На ділянці введено в дію дві виробничі лінії, а впродовж декількох тижнів планується закінчити пуско-налагоджувальні роботи третьої, абсолютно нової лінії, збільшивши таким чином загальні виробничі потужності до 1 000 тон на місяць. Виробництво ведеться в цілодобовому режимі декількома бригадами загальною чисельністю понад 50 чоловік.

На даний час налагоджено випуск найбільш поширених марок електродів ПАТОН™, які добре зарекомендували себе на ринку та виготовляються за класичною рецептурою: АНО-36, АНО-4, УОНІ-13/55, МР-3; електродів серії Elite, які виготовляються за поліпшеною рецептурою: Elite АНО-36, Elite АНО -21, 7018 Elite; а також електродів спеціального призначення: ЦЛ-11, ЦЧ-4, Т-590.


При організації нового виробничого майданчика основним завданням було визначено забезпечення найвищої якості продукції. Для досягнення цієї мети було переглянуто перелік постачальників сировинних компонентів і а також було посилено контроль за якістю сировини – відібрані тільки найкращі українські компанії-постачальники, а також організовані прямі поставки високоякісних матеріалів з Німеччини, Словаччини, Нідерландів, Індії та інших країн. Крім того, проведено професійну підготовку та навчання персоналу з атестацією виробничих навичок для виконання основних технологічних операцій виробництва. Поточний контроль сировинних матеріалів і тестування готової продукції проводиться силами власного лабораторного комплексу з використанням високотехнологічного обладнання:

  1. Рентген-флуоресцентний аналізатор, який здатний з високою точністю виконувати аналіз елементного і компонентного складу всіх видів сировини - рудомінеральних компонентів, синтетичних матеріалів, феросплавів, металів, і визначати концентрацію більшої частини хімічних елементів періодичної системи.

  2. Аналізатор вуглецю, який призначений для експресного визначення масової частки вуглецю в діапазоні від 0,03% до 9,999% в сталях і сплавах методом автоматичного кулонометричного титрування.

  3. Аналізатор сірки, який використовується для контролю концентрації сірки в металі, наплавленому електродами, в діапазоні від 0,001% до 0,2%.

  4. Спеціальний вібростенд, який укомплектовано набором сит з розмірами комірок від 0,063 до 0,4 мм, для перевірки гранулометричного складу компонентів шихти.

Зазначене лабораторне обладнання разом з новітніми методиками контролю технологічного процесу виробництва забезпечують високу якість і стабільність робочих характеристик зварювальних електродів ПАТОН™, які відповідають всім необхідним вимогам до продукції такого роду, що підтверджується наявністю сертифікатів від провідних українських та міжнародних сертифікаційних організацій.

Продукція Компанії поставляється в більш ніж 50 країн по всьому світу і зварювальні електроди займають в структурі таких поставок одну з ключових позицій. Загальний обсяг експортних поставок електродів тільки в 2020-му році склав понад 4 000 тон.

У найближчих планах ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ – розширення номенклатури електродів і нарощування обсягів випуску за рахунок виходу на нові ринки збуту. Це дозволить Компанії в недалекому майбутньому вийти на лідируючі позиції даного сегмента ринку і закріпити свій статус провідного українського виробника як зварювального обладнання, так і зварювальних матеріалів.