Каталог товарів
PATON на Форумі інноваційних виробництв!

PATON на Форумі інноваційних виробництв!

Опубліковано: 17.06.2021 Переглядів: 575

17 червня стартував важливий для всієї країни форум, а саме Форум інноваційних виробництв! 

Компанія «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ» та інші українські виробники зібрались у Індустріальному парку в м. Біла Церква, щоб продемонструвати наскільки розвинуте українське виробництво, показати свою продукцію, розказати про свій досвід, новинки та інновації та довести, що Україна - це потужна індустріальна країна.

На форумі присутні представники декількох Міністерств та Кабінету Міністрів, свої промови представили засновники та директори таких компаній як ROZETKA, Нова Пошта, Біофарма та інші, висловили свою думку стосовно поняття "української стратегії" та перспективи українських виробників на міжнародному ринку.

На конференції обговорили державні інвестиції у інновації та українські виробництва, проблеми та розвиток українських виробничих підприємств та наскільки вони є важливими для економіки нашої держави.

Наша команда на стенді розповідає учасникам про компанію «ПАТОН ІНТЕРНЕШНЛ», наше виробництво, розробки, інноваційну продукцію, та розвиток бренду PATON в цілому, а також про наші цілі, перемоги на міжнародному та українському ринках.

Теги: #події, #патон