Каталог товарів
Дослідному заводу зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є. О. Патона - 62 роки!

Дослідному заводу зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є. О. Патона - 62 роки!

Опубліковано: 12.01.2021 Переглядів: 413

У січні 2021 року ДЗЗУ ІЕЗ ім. Е. О. Патона виповнилося 62 роки! За свою історію Заводом було вироблено сотні тисяч одиниць зварювального обладнання для підприємств майже всіх континентів світу. Устаткування, вироблене Дослідним заводом, використовувалося для зварювальних робіт у дуже широкому спектрі умов: від водних глибин до відкритого космосу, від спекотних тропіків до крайньої півночі.

На сьогодні, продукція, займає значну частину українського ринку зварювального устаткування. Впроваджуючи передові технології і наукові розробки, а також постійно розширюючи асортимент зварювального обладнання, Завод є одним з лідерів ринку зварювальних апаратів на території України і країн СНД!

Все це дає нам право пишатися своєю роботою і приносить сили для подальшого розвитку. Ми вдячні Вам - нашим покупцям, які вибирають обладнання та матеріали ПАТОН™!

Весь колектив ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є. О. Патона докладає максимум зусиль для того, щоб продукція Заводу відповідала очікуванням найвимогливіших професіоналів зварювальної справи!

Теги: #99