Каталог товарів
Новинка! Апарат повітряно-плазмового різання PATON™ StandardCUT-100

Новинка! Апарат повітряно-плазмового різання PATON™ StandardCUT-100

Опубліковано: 29.01.2021 Переглядів: 487

Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона продовжує радувати покупців оновленим асортиментом зварювального устаткування і представляє новинку - апарат повітряно-плазмового різання PATON™ StandardCUT-100.

Інверторний випрямляч StandardCUT-100 призначений для напівавтоматичного різання металів і сплавів плазмовою дугою у повітряному потоці. Даний апарат серії "Standard", є розумним компромісом між потужністю, функціональністю і габаритними розмірами.

За рахунок підвищеної частоти перетворювача, апарат має меншу масу і габаритні розміри у порівнянні з класичним устаткуванням.

Пневмосистема з двома клапанами дозволяє здійснювати м'який підпал зі зменшеним розбризкуванням металу, підвищує ресурс витратних матеріалів плазмотрона.

Система захисту пальника дозволяє уникнути включення при недостатньому тиску повітря.

Купуючи плазморіз StandardCUT-100, у комплекті ви отримуєте якісні аксесуари, від німецького виробника Abicor Binzel, а саме: плазмотрон з рукавом і кабель зварювальний з клемою «маса». Також у комплект поставки входить швидкоз’єм з ялинкою для стисненого повітря. Гарантія становить 12 місяців.

Купити плазморіз PATON™ StandardCUT-100 ви можете у нас на сайті онлайн або у наших дилерів!

Теги: #патон, #плазморізи, #новинки