Новини

Зустрічайте новинку від ПАТОН™ - багатофункціональний цифровий інвертор МФИ-250MultiPro !!!

Зустрічайте новинку від ПАТОН™ - багатофункціональний цифровий інвертор МФИ-250MultiPro !!!

Унікальність нового апарату інверторного типу МФІ-250MultiPro полягає в його багатофункціональності - повний набір функцій для трьох режимів зварювання! Призначений для професійного ручного дугового зварювання ММА, аргонодугового зварювання TIG і напівавтоматичного зварювання MIG/MAG в середовищі захисних газів і сумішей на постійному струмі. Потрібно відзначити, що підпал дуги в режимі аргонодугового зварювання здійснюється, як контактним способом TIG-LIFT, так і безконтактним за допомогою осцилятора. Для режиму напівавтомата передбачений роз'єм підключення підігрівача газу на 36V.

Даний апарат однокорпусного типу виконання призначений для промислового використання. У ньому використаний у повному обсязі цифровий спосіб керування зварювальним процесом, тобто плата управління апарату володіє абсолютно всіма ресурсами апарату в межах його повної заявленої потужності, саме з цієї причини універсальна для всіх режимів зварювання.

в режимі ММА можна проводити зварювання будь-якими електродами від 1,6 мм до 6 мм (при наявності потужної мережі). Для спеціальних умов роботи передбачені 10 додаткових регулювань включаючи навіть імпульсний режим зварювання!

в режимі TIG можна проводити зварювання в діапазоні струмів від 12А до 140А з аргонодуговим пальником, що входить в комплект і в діапазоні від 140А до 250А при покупці пальника з водяним охолодженням + блоку водяного охолодження. Для додаткової зручності в роботі передбачено 10 регулювань включаючи імпульсний режим зварювання!

в режимі MIG/MAG можна проводити зварювання суцільним дротом від 0,6мм до 1,2мм (при наявності потужної мережі). Для додаткової зручності в роботі передбачено 8 регулювань включаючи імпульсний режим зварювання!

Слід зазначити, що в стандартній комплектації присутні всі аксесуари для роботи у всіх режимах: кабель «маса», електродотримач, аргонодуговий  пальник і напівавтоматичний пальник німецької фірми Бінцель, і, звичайно ж, джерело з механізмом подачі дроту, балони з газом в комплект поставки не входять!

Команда розробників і конструкторів ДЗЗУ ім. Є.О. Патона завжди прагне задовольнити потреби кожного клієнта. Тому обладнання ПАТОН™ постійно вдосконалюється - додаються нові функції, поліпшуються технічні характеристики апаратів, випускаються новинки тощо. Наше підприємство першим серед вітчизняних виробників зварювального обладнання, хто починає випуск апаратів такого рівня. Аналогічні мультифункціональні апарати мають такі світові бренди як Lincoln та EWM.

Придбати потужний і багатофункціональний цифровий інвертор МФИ-250MultiPro ви зможете вже на початку наступного року!

  • Дата: 20.12.2017
Замовити дзвінок