Новини

АДИ-200РАС нового покоління вже у продажу!

АДИ-200РАС нового покоління вже у продажу!

Наша команда конструкторів цілий рік працювала над створенням потужного і надійного апарату для аргонодугового зварювання змінним і постійним струмом - АДИ-200РАС!

На сьогоднішній день цей аргонодуговий інвертор - краща пропозиція на ринку зварювального устаткування. Апарат призначений для вирішення безлічі завдань у зварюванні широкого спектру матеріалів, таких як: алюміній і його сплави, мідь і мідні сплави, всі марки сталей, а також чавун і титан. АДИ-200 серії PROFESSIONAL обладнано цифровим інтерфейсом з рідкокристалічним дисплеєм, що дозволяє швидко і легко встановити потрібні параметри зварювання.

На відміну від свого попередника, новий АДИ-200РАС має цілий ряд переваг, серед яких:

- збереження 10 режимів (раніше можна було зберегти тільки один);

- розширені функції в режимі ММА, а саме «Гарячий старт», «Форсаж дуги» і «Антиприлипання»;

- у всіх режимах зварювання тепер є можливість працювати в імпульсному режимі;

- додано новий режим RAW або режим електрозаклепок. Він має 4 регулювання та дозволяє проводити зварювання електрозаклепок зі стабільним тепловкладенням, а також може використовуватися для швидких прихваток;

- значно розширено діапазон регулювання всіх параметрів у всіх режимах зварювання.

Фахівці ДЗЗУ ім. Є.О.Патона подбали про те, щоб Ви могли працювати в задоволення. На апарат АДИ-200Р надається гарантія 5 років! А при виникненні гарантійного випадку протягом перших 12 місяців з дати покупки, всі транспортні витрати на доставку апарату до фірмового сервісного центру ПАТОН™ бере на себе.

  • Дата: 22.12.2017
Замовити дзвінок