Новини

ПАТОН™ на міжнародній виставці For Industry 2018 у Чехії
15 травня 2018

В рамках реалізації експортної стратегії, з метою вивчення досвіду та досягнень європейських промислових компаній, а також розширення партнерства, представники Дослідного заводу зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Е. О. Патона відвідають найбільшу індустріальну виставку Чехії - For Industry 2018, яка проходить з 15 по 18 травня в Празі (Чехія).

ДЗЗУ знизив ціни на популярні моделі інверторів ПАТОН™!
25 квітня 2018

До початку сезону активних сільськогосподарських і «дачних» робіт ПАТОН™ знизив ціни на найпопулярніші моделі зварювальних інверторів, призначених для побутового та напівпромислового використання - серії mini і ECO.

Електроди ПАТОН™ сертифіковані для продажу в Європі
20 квітня 2018

Дослідним заводом ІЕЗ ім. Є.О. Патона успішно завершено процес сертифікації зварювальних електродів ПАТОН ™ для ринку Європи.

ПАТОН™ підтримує студентів-зварювальників українських профтехучилищ
19 квітня 2018

17 квітня в місті Кам'янське, Дніпропетровської області, на базі Кам'янського вищого професійного училища пройшов черговий етап всеукраїнського конкурсу професійної майстерності за спеціальністю «Електрозварник ручного зварювання», на якому були присутні і представники ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О. Патона.

Обладнання ПАТОН™ представлено на промислово-технологічному форумі в Мінську
17 квітня 2018

Найбільший промислово-технологічний форум пройшов в складі широко відомих і авторитетних виставок: «Зварювання та різання», «Машинобудування», «Літметекспо: лиття і металургія», «Захист від корозії. Покриття ».

Представники заводу відкривають ринки Африки
11 квітня 2018

Першим пунктом призначення стало місто Лагос в Нігерії, де українські компанії продемонстрували свій експортний потенціал і провели ряд В2В зустрічей.

Зварювальне обладнання ПАТОН™ на виставці в Польщі!
9 квітня 2018

Тargi Kielce's Industrial Spring або «Промислова весна» - одне з найбільш важливих і масштабних промислових подій Центральної та Східної Європи, відбудеться в Польщі, Кельці 10 - 12 квітня.

З 8 березня!
7 березня 2018

Навчання студентів Волинського ВПУ проходить з використанням нового обладнання ПАТОН™!
16 лютого 2018

Луцьке вище професійне училище будівництва і архітектури тепер має в своєму розпорядженні зварювальні апарати ПАТОН, серед яких зварювальний інвертор, напівавтомат і плазморіз. «Все працює відмінно» - стверджує директор училища Ростислав Собуцький.

Замовити дзвінок