Спеціалізоване зварювальне обладнання ПАТОН для електрошлакового зварювання металу товщиною до 450 мм

На початку 2016 ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона завершив контракт для машинобудівного заводу, спільно з ОКТБ ІЕЗ ім. Є.О.Патона, з розробки та випуску спеціалізованого зварювального устаткування для електрошлакового зварювання металу товщиною до 450 мм.

У ході робіт над проектом фахівці ОЗСО і ОКТБ ім. О.Е. Патона розробили і протестували партію спеціалізованого зварювального устаткування: зварювальні апарати А-535 в комплекті із зварювальними трансформаторами ТШС 1000-3.

Універсальний рейковий зварювальний апарат А-535 призначений для однопрохідного електрошлакового зварювання сталей товщиною від 50 мм до 450 мм. Апарат дозволяє здійснювати зварювання вертикальних і кільцевих стикових швів кутових і таврових з'єднань. Зварювання відбувається одним, двома або трьома електродами одночасно з двостороннім примусовим формуванням шва. Застосування трьох електродів дозволяє значно підвищити продуктивність, застосовувати трифазну зварку, завдяки чому досягається симетричність завантаження мережі з високим коефіцієнтом потужності, а також змінювати хімічний склад шву в широких межах шляхом поєднання зварювального дроту різних марок.

Універсальний рейковий зварювальний апарат А-535 в комплекті зі зварювальним трансформатором ТШС 1000-3 в якості джерела може успішно застосовуватися для зварювання цистерн і будівельних металоконструкцій.

Даним проектом ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона відновлює розробки і випуск спеціалізованого обладнання для електрошлакового зварювання, затребуваного на великих промислових підприємствах.

Замовити дзвінок