Завод сьогодні

ДЗЗУ ІЕЗ ім. Є.О.Патона сьогодні

Починаючи з 2010 року ДЗЗУ суттєво збільшив виробничі потужності: сьогодні заводом випускається 3000 одиниць обладнання щомісячно або 36000 на рік, що набагато перевершує обсяг випуску продукції в 2005 році - 50 апаратів інверторного типу на місяць. Продукція Дослідного заводу сертифікована згідно українським і європейським стандартам (РЄ), налагоджена робота сервісного центру з гарантійного обслуговування та технічної підтримки.

ДЗЗУ здійснює поставки зварювального обладнання в Росію, Білорусь, Грузію, Молдову, Казахстан, Азербайджан, Польщу, Чехію, М'янму, Екваторіальну Гвінею та інші країни.

Укладено договори ексклюзиву з найбільшими дистриб'юторськими компаніями Росії, Білорусії, Казахстану, Грузії, Сербії, Молдови.

Налагоджуються регулярні поставки в країни Близького Сходу і країни Східної Європи.

Основними клієнтами ДЗЗУ виступають такі холдинги і компанії, як АрселорМіттал, ДТЕК, Запоріжсталь, Київводоканал, Київенерго, Нібулон, Одесагаз, Укроборонпром, Українська залізниця, UMG Group та інші.
Продукція ДЗЗУ успішно конкурує з іноземними виробниками, а за співвідношенням «ціна-якість» навіть витісняє китайських виробників зварювального устаткування. Прикладом тому є контракт з мережею торгових гіпермаркетів ЕпіцентрК на виробництво обладнання під торговою маркою EVО. Починаючи з квітня 2015 року ДЗЗУ випускає по 500 зварювальних апаратів EVО на місяць, а в 2014 році подібні зварювальні апарати для ЕпіцентрК поставлялися з Китаю.

З 2014 року діє 5-річна гарантія на зварювальні інвертори серій АДИ і ВДИ.

Впроваджено серійне виробництво інверторів ВДИ-250Р для ручного дугового та аргонодугового зварювання та ВДИ-315Р для ручного електродугового зварювання (380В), плазморізу інверторного типу ПРИ-40S, напівавтоматів інверторного типу на 250А (220В), апарату для зварювання алюмінію АДИ-200РАС.

Серійно випускаються випрямлячі для багатопостового ручного дугового зварювання штучними електродами типу ВДМ, універсальні зварювальні випрямлячі типу ВДУ для автоматичного зварювання під шаром флюсу і напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів, а також баластні реостати для регулювання зварювального струму на кожному посту від багатопостових випрямлячів.
За останні п'ять років ДЗЗУ розвивається стрімкими темпами: оборот Заводу виріс майже в 10 разів, кількість співробітників налічує більше 300 чоловік.

На тлі економічної кризи останніх кількох років ДЗЗУ демонструє стійку тенденцію зростання виробництва: обсяг продажів зварювального обладнання зріс майже на 50% в 2016 році порівняно з 2014 роком, а частка ДЗЗУ на ринку зварювальних електродів збільшилася в 6 разів.

Незважаючи на непросту економічну ситуацію в країні, ДЗЗУ всіма силами прагне реалізувати поставлену мету - стати лідером з виробництва зварювального устаткування у Східній Європі.

Ринок зварювального устаткування високо конкурентний і насичений виробниками, але зростання виробничих потужностей і розробки конкурентних моделей зварювальних апаратів здатні забезпечити ДЗЗУ стабільне та процвітаюче становище.

 
Замовити дзвінок