Вакансії

Культура компанії ОЗСО ІЕЗ ім. Є.О.Патона заснована на прихильності високим стандартам якості, повазі, чесності і прагненні до професійного зростання. Головні етичні принципи визначають відносини керівництва Заводу з усіма членами колективу, партнерами та клієнтами.

Всі члени колективу ОЗСО ІЕЗ ім. Є.О.Патона усвідомлюють важливість свого вкладу в розвиток компанії, безкомпромісно прагнучи до якості і уважно ставлячись до вимог замовників.

Починаючи з 1959 року, ОЗСО ІЕЗ ім. Є.О.Патона безперервно розвивається, залучаючи у свою команду досвідчених професіоналів і працьовитих фахівців. Програми навчання та спеціальної підготовки сприяють професійному та особистісному зростанню працівників, так що кожен член колективу може внести свій внесок у загальне процвітання.

Інтелектуальний потенціал і досвід є ключовими факторами успішного розвитку компанії, тому Завод прагне залучити до своєї команди найталановитіших і найперспективніших фахівців.

Більше інформації про умови роботи в компанії можна дізнатися, зв'язавшись з Відділом кадрів:

kadry@paton.ua
+38 044 259 40 00

+38 050 348 08 75
Яна Курило
Начальник відділу кадрів

ОЗСО ІЕЗ ім. Є.О.Патона шукає виняткових професіоналів для поповнення своєї команди, гарантуючи збереження конфіденційності щодо будь-якої інформації про кандидата. Всі отримані резюме зберігаються в нашій базі і регулярно розглядаються при появі нових вакансій.

Актуальні вакансії:

Оператор координатно-пробивного преса з ЧПУ TruPunch 1000 (досвід роботи від 1 року)
Оператор листозгинального преса з ЧПУ TruBend 3120 (досвід роботи від 1 року)
Оператор лінії полімерного покриття (маляр)
Слюсар
Слюсар-пакувальник
Електромонтажник (досвід роботи від 1 року)
Інженер-електроніки (досвід роботи від 1 року)
Заступник головного бухгалтера (досвід роботи від 5 років)

Замовити дзвінок