Порошкове фарбування

У березні 2017 року Завод закупив високотехнологічне обладнання для електростатичного напилювання і ввів в експлуатацію лінію порошкового фарбування металевих виробів.

Одним з основних критеріїв у виборі обладнання та технології – належність до категорії «краще». Для забезпечення основних відповідальних етапів було обрано обладнання торгової марки «ELECTRON».

Незважаючи на те, що це дороге обладнання з подібними параметрами, керівництво заводу зробило вибір на користь стабільного якості і продуктивності. Іншим важливим параметром був процес підготовки поверхні. Нашими вимогами було забезпечення максимально можливої ​​адгезії при забезпеченні екологічності виробництва. І це завдання було вирішено.

Порошкове фарбування металу застосовується для створення міцного і привабливого зовнішнього вигляду виробів. І фахівці ДЗЗУ ім. Є.О.Патона володіють чималим досвідом фарбування металу порошковою фарбою, щоб створити покриття необхідної якості.

Лінія порошкового фарбування складається з печі полімеризації, камер для нанесення фарби, транспортних систем, колонних фільтрів, осушувача повітря, а також спеціальної установки для нанесення фарби.

Лінія зручна в експлуатації завдяки функціям контролю подачі фарби і повітря, а також відповідає найважливішим вимогам: функціональність і надійність, тривалий термін експлуатації, простота в управлінні і технічному обслуговуванні, відповідність міжнародним нормам безпеки, мінімально займаний простір, висока продуктивність і оптимальне співвідношення ціна-якість .

Ми пропонуємо своїм клієнтам якісні послуги з порошкового фарбування металовиробів, а також металевого і алюмінієвого профілю. У наші послуги з порошкового фарбування входить:

  • підбір кольору відповідно до шкали RAL;
  • розробка на замовлення унікальної фарби за вимогами клієнта;
  • використання тільки відомих зарубіжних брендів-виробників порошкової фарби - Technopulver, Euro Pulveri, Pulver;
  • сучасне обладнання, здатне виробляти порошкове фарбування виробів 4400х1900х1600 мм;
  • акуратне завантаження/розвантаження і дбайливе упаковування пофарбованих виробів.

Запорукою високої якості порошкового фарбування від заводу ім. Є.О. Патона, є неухильне дотримання технології фарбування, всі вироби проходять наступні етапи:

  • знежирення;
  • фосфування солями цинку для сталевих поверхонь;
  • промивання демінералізованою водою;
  • випалювання і сушіння поверхні перед фарбуванням.

Серія Е-СОАТО оснащена функцією регулювання пневматичних і електронних значень з ПУ1К дисплея, ідеально підходить для роботи в автоматичному режимі. Висока швидкість покриття і фарбування складних поверхонь є невід'ємними характеристиками обладнання даної серії. Дане обладнання швидкого фарбування і фарбування складних поверхонь оснащене функцією пам'яті 50 формул (рецептів) і функцією тригера, що забезпечує перехід між рецептами. Поряд з цим, виконує стандартне нанесення гладкого покриття, другого шару і фарбування складних поверхонь. Завдяки функції дистанційного підключення, забезпечує зовнішнє втручання.

Незалежно від складності та обсягу проведених робіт термін порошкового фарбування, полімеризації і упаковки виробів на наших виробничих потужностях становить 3 дні. Ми можемо забезпечувати таку швидкість виконання робіт так як наші фарбувальні лінії функціонують 7 днів на тиждень і 24 години на добу.

 Керівник напрямку металообробки: Міненко Надія Антонівна • Тел. / Факс: +38 (044) 259 40 00 • +38 (050) 442 68 85 • office@paton.ua

Замовити дзвінок