Зварювальне обладнання заводу Патон

Зварювальний апарат - незамінний інструмент на більшості виробничих підприємствах, що працюють у різноманітних галузях, особливо, коли мова йде про виготовлення металоконструкцій. Більшість таких підприємств Київської області використовують в своїй роботі зварювальні апарати ПАТОН. Зварювальне обладнання повинно бути не просто надійним - здатним витримувати довготривалі робочі навантаження, але за необхідності і важкі погодні умови, а також володіти відповідними високими технічними характеристиками. Найбільш важлива з яких - вольт-амперна характеристика (ВАХ), саме вона відрізняє просте джерело струму від зварювального джерела струму. Вольт-амперна характеристика безпосередньо впливає на якість зварювального шва та швідкість процесу зварювання. Для кожного існуючого різновиду технології зварювання встановлена відповідна вольт-амперна характеристика.

Для найбільш поширених різновидів рочного дугового зварювання встановлені такі характеристики:
- напівавтоматичне зварювання -- жорстка ВАХ,
- ручне дугове зварювання покритим електродом -- полого падаюча ВАХ,
- аргоно-дугове зварювання -- штикова ВАХ.

Перед тим як купити зварювальний апарат, рекомендуємо проконсультуватися з нашим менеджером. Повідомте йому як можнабільше інформації: яку продукцію випускатиме ваше підприємство, який метал буде використовуватися для виробництва, тривалість роботи зварювального апарату протягом дня, умови і місце роботи, характеристики електро-мережі та інше.

Отримавши відповіді на поставлені питання, менеджери зможуть підібрати оптимальне для вашого підприємства зварювальне обладнання.

Вiдкрити всю iнформацiю

Замовити дзвінок